Ešvorts viesosies radio "Naba"
Publicēts 27. septembrī, 2008.
Interesanti cik labi pa šiem gadiem latviski runāt samācījies futbola kluba Skonto galvenais treneris Pols Ešvorts.

Pagājušajā svētdienā veiksmīgi Radio "Naba" ēterā debitēja futbolam un Latvijas Universitātes sportam veltītais radījums "Ole", un šonedēļ tajā pašā laikā – svētdien 19:00 – raidījuma vadītājs Matīss Kļaviņš runās ar studijas viesi "Skonto" galveno treneri Polu Ešvortu.

"Ole" skan katru nedēļu, svētdienas vakarā no pulksten septiņiem līdz astoņiem. Raidījumā ietvertas tādas tēmas, kā futbols un sports kopumā Latvijas Universitātē, "FS Metta/LU" starti Latvijas 1. līgā futbolā, kā arī notikumi pašmāju un ārzemju futbola stadionos. Pagājušajā nedēļā raidījumā viesojās "FS Metta/LU" galvenais treneris Andris Riherts un LU SSC futbola nodaļas speciālists Ģirts Mihelsons.

Arī šonedēļ Latvijas Universitātes futbola dzīves virzītāji būs raidījumā un stāstīs par aizvadīto nakts Mini Futbola Kausa posmu un sestdienas spēli 1. līgā, bet raidījuma galvenais viesis būs angļu speciālists Pols Ešvorts, kurš jau no 2005. gada vada futbola klubu "Skonto". Polam noteikti būs svaigas emocijas, ko pastāstīt par svētdienas maču ar FK "Rīga", aizvadītajiem Baltijas līgas pusfināliem, un to, kā mainījušās attiecības ar "Dinaburg" pēdējās nedēļas laikā.

Raksta oriģināls šeit


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: