Chelsea Maskavā atkal zaudē pēcspēles sitienos
Publicēts 2. augustā, 2008.
Maskavā norisinās dzelzsceļnieku kausa izcīņa ar četru komandu (Chelsea, Lokomotiv, Ac Milan un Sevilla) piedalīšanos.

Piektdienas vakarā norisinājās pusfināla mači. Dienas pirmajā spēlē Ac Milan tikās ar Sevilla un piekāpās 0-1. Vienīgie vārti tika gūti 2. puslaika sākumā pēc tam, kad pēc soda sitiena no laukuma flanga Enzo Mareskas raidīto bumbu savos vārtos raidīja Rene Gattuso.

Savukārt šajā video redzams kā vakara spēlē vispirms Maikls Esjēns vadībā izvirza Chelsea, bet sešas minūtes līdz spēles beigām Ruslans Kambolovs ar lielisku soda sitienu pārspēj Petru Čehu. Uzvarētājs tiek noteikts pēcspēles sitienos, kur Lokomotiv pārspēj Chelsea ar 5-4. Šoreiz izšķirošo sitienu nerealizē Andrejs Ševčenko. Viss video pieejams šeit.

Svētdien par 3. vietu savā starpā tiksies Ac Milan un Chelsea, bet par uzvaru turnīrā cīnīsies mājinieki Lokomotiv un Sevilla.